středa 11. 6.
POLEMIC /SK + THE SPANKERS /CZ Ska´N´DaaL music ensemble
17:00, Parukářka
dočasně mimo provoz

INFO

The Spankers, včele se zpěvačkou Elén Berešovou, je v současnosti jedna z nejlepších kapel české urban music. S obrovskou energií kombinuje ska, reggae, funky, rock i rap a vytváří styl, kterému říká off-beat pop.

Fanoušci ji mohli v roce 2013 vidět na festivalech jako Colours of Ostrava, Mighty Sounds, Rock for People a mnoha dalších. Během svého působení se kapela zúčastnila i dalších významných festivalů, jako Trutnov Open Air, Sázavafest, Proti proudu, Zimní Rock For Churchill atd. Stejně tak ji velmi dobře fanoušci znají z klubových koncertů po celé České republice. Mimo to kapela koncertuje na Slovensku, v Německu, Brazílii a v dalších zemích.

Debutové album Boom! Bang! Pow! You Know…, se umístilo na 2. místě v rámci žánrových cen Anděl 2010 a singl Superman bodoval v žebříčcích televizních i rádiových hitparád.

Kapela koncertovala s kapelami Sto zvířat, Fast Food Orchestra, Dub Pistols, The Aggrolites, Valkyrians a dalšími. Pro tento rok si The Spankers připravili novinky v repertoáru a letní singl.


 
©2010-2021 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o.