sobota 11. 6.
Kulturně sportovní odpoledne v parku na vrchu Vítkov
13:00, Vítkov
dočasně mimo provoz

INFO

Akce proběhne v sobotu 11.6. na pražském Vítkově nedaleko památníku.Pro veřejnost budou připraveny jak sportovní tak výtvarné aktivity s možností zapojení návštěvníku všech generací.Od mamiminek s kočarky, přes mládež po seniory.Po celé odpoledne budou souběžně probíhat vystoupení a soutěže, do kterých se bude moci každý příchozí zapojit.Pojdme si tedy jednotlivá odvětví představit.

Začneme u závodů určeném pro in-line brusle, koloběžky, kola a dalši nemotorová vozítka.V paralelním závodě mužete změřit síly s libovolným protivníkém na dráze, která bude obsahovat různé překážky a nástrahy.Je pouze na vás jestli vyzvete stejně starého kamaráda, rodiče nebo kohokoliv jiného.Vitěz každého souboje dostane vždy odměnu.Druhý je závod na 7OO metrů s hromadným startem na jednotlivých prostředcích ve třech věkových kategoriích, do 12ti let od 13ti do 15ti roků a v katgorii od 16ti let výše.Specialní závod je vyhrazen maminkám či tatínkům s kočárky.

Uvidíme exhibice a workshopy v těchto sportech- FOOTBAGOVÉ umění nám představí čtyrnásobny mistr světa a evropy Honza Weber.Honzovo vystoupení je vysoce profesionální kombinací talentu a umění ukazující to nejlepší možné ze sportu Footbag (Hakisak). Ostatně přesvěčte se na jeho webu /…nzaweber.com a přijdte si užít jeho workshop.Další hvězda svého sportu se jmenuje Vašek Kroutil, který vlastí titul mistra Evropy 2010 v disciplíně YOYO.Tato druhá nejstarši hračka na světě si díky novému pojetí s kuličkovým ložiskem uvnitř získává celosvětovou popularitu.Neméně zábavné a atraktivní je házení FRISBEE,totální využití látajíciho talíře nám předvede úředující mistr ČR Jakub Koštel.Připraveny budou i skateboardové překážky s možností jamu s předními českými jezdci.Mimo to můžete využít streetballové hřište a naučit se s lektory základy hiphop a streetdace.

Ve stánku grafického studia Formstorm (/…ormstorm.net) nám profesionálové poradí jak pracovat s různými technikami pomocí airbrushe, sprejů,šablon či dalších prostředků.Mimo to si budete moci návrhnout desighn skate desky na připravené šablonu ve tvaru skatu s tím, že pět nejpovedenějších dostane opravdové prkno na které si tento návrh udělá.V rámci jednotlivých závodů a workshopů dostanete jako odměnu poukaz na facepainting, tedy malování obrazků na obličej.

Přijde si tedy aktivně užít sobotní letní den.Vyzkoušejte a naučte se nové sporty a činnosti v příjemném prostředí Vitkovského parku na našem Žižkově.

program:
13–00 start 13.00 – 16.00 paralelní závod (in-line, koloběžky, kola, skate) 13.00 – 17.00 sportovní exhibice a workshopy – footbag, frisbee, yoyo, skate, streetball a streetdance 16.00 – 17.30 závody s hromadným startem 17.3O vyhlášení výsledků, tombola a zakončení akce


 
©2010-2021 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o.